PARENTS OF ALUMNI
Polly Adams ◊
Roswitha & A.J. Agarwal ◊
Mary & Troy Alexander ◊
Maura Goick & Oswald Alfonso
Kathryn & Leif Arntzen ◊
Rachel Shapiro Axinn ’86 & David Axinn ◊
Penny Craven ’68 & Ernest Barbieri ◊
Susan Schwarzwald & Werner Bargsten ◊
Carol & William B. Bates, Jr. ◊
Barry A. Benepe ’45 ◊
Suzanne Telsey ’76 & Steven Bennett ◊
Carolyn Benson ◊
Aviva & Charles Blaichman
Linda & Manfred Blum ◊
Diane & Bill Blumenthal ◊
Gary Bradley ◊
Peter Brest ◊
Sandra Polsak & Walter Brewster ◊
Carrie & Edward Brittenham ’79 ◊
Phyllis Trout & Brian Brooks ◊
Ellen & Martin Cammer ◊
Maureen & Richard Carruthers
March Avery & Philip Cavanaugh
Heide Lange & John Chaffee ◊
Frima Christopher, Ph.D. ◊
Jon Cohen ◊
Michael Colberg ◊
Jill Considine ◊
Daisy Craddock
Peggy Deamer
Liz Di Giorgio ◊
Sandra Baron & Gregory Diskant ◊
Lacy Doyle
Jane & Charles Epstein
Katherine Precht & Christopher Evans ◊
Barbara Fagan ◊
Ingrid Freidenbergs & Jack Feder ◊
Leslie E. Farragher & Brian Ferguson
Judith Lochhead & George Fisher ◊
Elise Passikoff & Matthew Fleury ◊
Gloria & Joseph Foti ◊
Rayna & Michael Frangos ◊
Adaline Frelinghuysen ◊
Deborah & Lawrence Freundlich ◊
Jenny Knight & Ben Frisch ◊
Beth & David Fulton ◊
Maureen & Colin Gibson ◊
Deborah Halper & Gary Giddins ◊
Meredith Adler & Nigel Gillah ◊
Stanley R. Gold ’50
Ralph Goldberg ◊
Suzanne & Stanley* Goldberg ◊
Anne B. & Michael Golden ◊
Sheila Wolper & Joseph Gosler ◊
Heather Grady ◊
Lis Harris & Marty Washburn ◊
Jan & John Hazard ◊
Marshall Heinberg ’75 ◊
Angela Hall & Patrick Hickey ◊
Eugenia Siegler & David Hochman ’74 ◊
Heather McRay & Joel Hodes ◊
Robin Hoffmann ◊
Jerry Homan ◊
Gary Horowitz
Susan & Jeffrey Hunter
Jane Isay
Margie & Bram Jelin ◊
Leah & Michael Johnson ◊
Marjorie Kaplan ’72 & Gustav Szabo ◊
Sue Kaplan ’74 & David Karnovsky ◊
Nancy Pfeffer ’76 & David Kaufman ◊
Marina & Stephen Kaufman
Betsy Kaufmann & Jack Kaufmann
Carol & Frank Keller ◊
Debbie Kemp
Robin & David Key
Hilary Fleming Knatz ’59 ◊
Roberta Alpert & Samuel Kuckley ◊
Grismaldy Laboy-Wilson
Debra Kaplan & Michael Laikin ◊
Allan Lenzner
Richard H. Levy ◊
Chantal Lindh ◊
Nancy Kaufman & David Lowenherz ◊
Eileen Kleiman & Peter Lurye ◊
Elizabeth & James R. Maher
Nina A. Mallory
Aimée & Michael Mareneck ◊
Gean SooHoo Mathney & Roy Mathney ◊
Cynthia A. May ◊
Katharine McCagg
Ellie & Michael McCully ◊
Ann McKinney ◊
Wendy Levine & Jonathan Mechanic ◊
Alice Mills ◊
Linda & Kenneth Mortenson ◊
Henry Moulton ◊
Emelita & Way Moy ◊
Norman R. Nelson ◊
Yanick Noisy ◊
Martin Parker ◊
Janaki & Gary Patrik ◊
Lisa & Stephen Pearson ◊
Valerie & Jeffrey Peltier ◊
Natalie & Keith Pressey
Marylin Prince ◊
Leslie Satin & Dean Rainey ◊
Rayna Rapp
Mary Reiman
Carol Reynolds ◊
Luisa & Juan Rivera
Anne & Thomas Robinson ◊
Wendy Barasch & Marc Rosenbaum ◊
Donna & Paul Rothchild ◊
Michele Teichner & Phillip Rothman ◊
Katrin & Jonathan Rouner ◊
Katherine Kolbert & Richard Rubinstein ◊
Allyson Dale Samson ’75 & Trip Samson ◊
Judith Rubenstein Schaffer ’60
Joanna Cuccia & Larry Schwartz ◊
Nancy & Robert Segal ◊
Nancy & Robert N. Sellar ◊
Jacqueline & Robert Shapiro ◊
Alice Gill Sheldon & Alan Sheldon ◊
Pauline & Milton Sherman
David Shipley ◊
Marylin & Joseph Silverman ◊
Judi & Michael Silverstein ◊
Wanda Olson & Rob Silverstein ◊
Lisa Chapman & David Sinclair ◊
Dorothy M. & Peter B. Sobol
Priscilla J. Southon ◊
Sarah Chinlund Spieldenner ’77 & Michael Spieldenner ◊
Stefanie Steel ◊
Kim Yellin & Marc Stern ◊
Ann & Richard Sullivan ◊
W. Jane & Larry G. Suntken ◊
Bethene Trexel & Jon Tenney ◊
Andrea Tongue Maier ◊
Jeanne Vass ◊
Marcy Wachtel ’75
Elaine & Sherman Warner
Lynne Weinstein ’78 & Billy Straus
Kay & Robert Williams ◊
Hassan Wilson ◊
Dorinda & Mark Winkelman
Libby Johnson & Daniel Wise ◊
Ngan So & Kwing Yin Wong ◊
Anne-Marie Fink & Brian W. Wu
Martina & Michael Yamin ◊
A. Lauren Lee & Deane Yang
Leesa & Roger Zissu ◊
Monica & David Zwirner ◊
Anonymous
◊ indicates five or more years of consecutive giving
* indicates that the donor is deceased