PARENTS
◊ indicates five or more years of consecutive giving
* indicates that the donor is deceased
Class of 2017
100% Participation
Karla & Phil Alcabes
Fareed Asadi
Karlene Asadi ◊
Amy & Christopher Astley ◊
Rachel Shapiro Axinn ’86 & David Axinn ◊
Alison & Barry Berke ◊
Edwin Boria
Shumita & Arani Bose ◊
Nikole Bowers
Allison & Mark Carmen
Carol Wachs & Jerry Clements
Monica Halpert & Michael Cohen ◊
Cobina Gillitt & Corin Danu-Asmara ◊
Dalia Darwish ◊
Lynne Abeles-Darwish & Sasson Darwish ◊
Patty & Ed DeFranco ◊
Pamela Moore & Santiago Domenech Garay
Jennifer Dorr White & John C. Eisner ◊
Mary Jean Bonadonna & Robert Ely
Abby & Arthur Eshaghpour
Griff & Robert Fairbairn ◊
Kathryn & Raja Flores ◊
Rachel Zucker & Joshua Goren ◊
Yacine Goudiaby
Lynn Hall & Sam P. Hall
Daniela Molena & John Herron
Angela Hall & Patrick Hickey ◊
Heather McRay & Joel Hodes ◊
Melanie Hope
Nancy & Gary Ireland
Janelle Jameson
Merrill Rudin & Michael Katz ◊
Wai Li & Bun Kwan
Marianne Jurgaitis & Sogyal Lakar ◊
Elena Addomine-Lampietti & Robert Lampietti ◊
Michelle & Sean Landers ◊
Lori Campbell & Ian MacKenzie ◊
Cynthia A. May ◊
Emma & Paul O’Donnell
Michele & Jason Penzer ◊
Gloria & David Pitagorsky ◊
Lynn Love & Walid Raad
Kamrun Nahar & Mohammed Abdur Rob
Sydney & Josh Rosenkranz ◊
Janet & Stephen Rothstein ◊
Nathalie & Pablo Salame ◊
Wendy & Ray Schneiderman
Amy Lorowitz & Steven Schreiber ◊
Jamie Levitt & Geoffrey Smith ◊
Shavette & Lionel Thompson
Hilary & Joseph Valentine ◊
Deborah Needleman & Jacob Weisberg ◊
Libby Johnson & Daniel Wise ◊
Karen Popkin & Jedd Wolchok ◊
Anonymous
Class of 2018
74% Participation
Victoria & Malcolm Andrew ◊
Denise & Lamont Antrum
Nancy Diamond & John Atwood ◊
Ingrid & Bob Barnett
Hollis Salzman & David Barry ◊
Jamie Lustberg & Mark Benjamin
Gardy Berthoumieux
Barbara Becker & David Bolotsky ◊
Tara Gordon & Douglas Borden ◊
Venus Borden ◊
Sharon & Michael D. Cohen ◊
Reem Khamis-Dakwar & Jamil Dakwar
Valerie & Edmund Debler
Temple St. Clair Carr & Paul Engler ◊
Margaret Schwartz & David Felsenthal ◊
Victoria & Michael Findlay ◊
Deborah Halperin & Gilbert Fuchsberg
Sally Wofford-Girand & Mark Girand ◊
Linda Schupack & David Good ◊
Deepthi Nishanth & Nishanth Gopinathan
Julie & Rob Hadley
Jennifer Harris ◊
Elaine & Joe Healey ◊
Lisa Williams & Richard Jacovitz
Leah & Michael Johnson
Diane Keefe & John Levin ◊
LaVon & David Kellner ◊
Wai Li & Bun Kwan
Susan Lin & Jonathan Levine ◊
Bridget Collins & Adam Litke ◊
Elisabeth E. Smith & Sarah M. Lowe ◊
Eileen Guilfoyle & David Moody ◊
Dana Nardi
Deborah & Ibrahima Ndao
Kerime Yilmaz-Ndaw & Alioune Ndaw
Erin & James Noll
Sophie & Jeffrey Oberstein
Karoline Durr & Florio Puenter
Kathryn Lu & Patrick Rizzo ◊
Marcia Kirkley & David Rockwell ◊
Ellyn Kaplan & Robert E. Rouse
Christine Spinelli & Martin Sherlock ◊
Loren Eng & Dinakar Singh ◊
Clora Kelly & Helge Skibeli ◊
Hillary Steele & Cecil Payne
Julia & Gerald Van Loon
Jill Savitt & Richard C Wald
Georgia Waugh
Anne Gray & Steven White ◊
Holgine William ◊
Anonymous
Class of 2019
85% Participation
Ginger Rollert & Greg Abbey
Anna & Dean Backer ◊
Aishwerya & Sanjeev Bahl
Kay Hershberger & Brian Burnett ◊
Karyn Zieve & Joel Cohen ◊
Claire Danese
Gustavo Danese ◊
Dalia Darwish ◊
Lynne Abeles-Darwish & Sasson Darwish ◊
Heidi DeRuiter & David Morrison
Dania Diaz
Sandra & Rodger DiPasca ◊
Nicole Darren Donnelly ’88 ◊
Sharon Gill & William Edwards
Laura Friedrich ◊
Treacy & Todd Gaffney ◊
Madeline Vaz & Paul Gigante ◊
Wesley Weissberg & David Goldberg ’83 ◊
Rachel Zucker & Joshua Goren ◊
Colette Smith & Goetz Grossmann
Christopher R. Harrison ◊
Peggy Kampmeier & Ed Harsh ◊
Alik Hinckson
Laura Hoffmann
Sayeda Parven & Akmol Hossain
Steffani Aarons & David Howell ◊
Janet Cohen & Daniel Kramarsky
Mike Lanzi ◊
Jennifer & Daniel Lehrman
Winnie & Robert Lerner ◊
Abigail Banker & David Lieber ◊
Geoffrey Liebmann ◊
Yanmin Zou & Liming Lu
Frances Boswell & Caspar Luard ◊
Emma Daly & Santiago Lyon ◊
Lori Campbell & Ian MacKenzie ◊
Tsahay Marshall
Heidi DeRuiter & David Morrison ◊
Beth Katzoff & Trevor Morrison ◊
Hilary & Jeffrey Moses ◊
Liana & Andrew Moss
Camilla Nickerson
Emma & Paul O’Donnell
Rosa & Jose Perez
Jackie Kim & Harry Robins ◊
Sydney & Josh Rosenkranz ◊
Catharina & Georg Schloendorff
Gulnaz Seidalieva ◊
J. Gabrielle Shepherd
Lisa & Alexander Skora
Jamie Levitt & Geoffrey Smith ◊
Carol Anne Spreen
Sara Stone
Marina Lowy & Joseph Vebman
Keisha Weekes
Deborah Needleman & Jacob Weisberg ◊
Ellie & Jon Wertheim
Laura Milstein & Roy White
Patricia Mathews & Daniel Wilkinson ◊
Fengqing Liu & Shufeng Xia
Jill & Andrew Zelter
Anonymous
Class of 2020
81% Participation
Amy & Christopher Astley ◊
Sarah Safer & Alexander Bakal ◊
Zivile & David Berley ◊
Lorie Almon & Mitchell Bompey
Elizabeth Brainerd & Robert Burge
Beth Brownstein & Matt Buten ◊
The Caiola Family ◊
Maria Alataris & Vishaan Chakrabarti ◊
Lilly Chen & Roger W. Chin
Maria & Frank Chiodi ◊
Jeannie & Curtis Choice
Patty & Ed DeFranco ◊
Marcia & Paul DiLorenzo ◊
Alessandra Alfieri & Hammou Elbarmi
Chin Du-Elkan & Raoul Elkan
Nancy Farkas ◊
Caitlin Kilgallen & Andrés García-Peña ◊
Alexandra Geis
Rochelle Fox & Michael Goldstone ◊
Rachael & Nicholas A. Gray ◊
Maria Negrete & Andreas Gruson
Jennifer Harris ◊
Randy Hazelton
Elaine & Joe Healey ◊
Greer & John Hendricks
Shannon Stepan & Jonathan Jackson ◊
John Khadem
Sarin Sinawat-Koo & Richard Koo
Catherine Bindman & Armin Kunz
Michelle & Sean Landers ◊
Brin McCagg ’80
Frances & Joseph A. McCusker
Rachel & Brad Miles ◊
Amanda Southon Miller ’84 & Brett Miller ’83 ◊
Lara & Thomas Mullarkey
Lori Weitzner & Michael Parr ◊
Michele & Jason Penzer ◊
Dawn Rhodes & Sandy Qusba
Andrea & Marc Rachman ’82 ◊
Marcia Kirkley & David Rockwell ◊
Lenyse Roderique
Ellyn Kaplan & Robert E. Rouse
Alyssa & Steven Sadoff ◊
Lynn Rigney & Laurence R. Saul
Loren Eng & Dinakar Singh ◊
Patrice Ettinger & Jonathan Staiger ◊
Liselotte & Robin Vince
Friday & Richard Weihe
Adrianne & Paul Weremchuk ◊
Pam Weisz & John Wollen ◊
Kazue & Hiroyuki Yamazaki ◊
Anonymous
Class of 2021
91% Participation
Delphine Yolande & Michael T. Anders
Anna & Dean Backer ◊
Hollis Salzman & David Barry ◊
Barbara Becker & David Bolotsky ◊
Beth Brownstein & Matt Buten ◊
Ariana Butler-Bass ◊
Allison & Mark Carmen
Stacy Dillion-Chakour & Said Chakour
Sharon & Michael D. Cohen ◊
Claire Danese
Gustavo Danese ◊
Elizabeth Wang & John Delaney ◊
Laura Zwak DeMare & Jim DeMare ◊
Nicole Darren Donnelly ’88 ◊
Barbara Kohl Gerschwer & Lawrence Gerschwer
Carol Warner & James Gialamas ◊
Madeline Vaz & Paul Gigante ◊
Adwina & Steven Gil ◊
Kathleen Campana & James Gladstone
Rachel & Howard Glatzer ◊
Katie & Paul Grieco ◊
Camille & Frank Guigliano ◊
Julie & Rob Hadley
Kimberly Holden ◊
Michelle & Matthew Ingber
Kate & Eric Kahn ◊
Jessica & Mitchell Kane
Marsha Kazarinov-Owett
Monica Khan-Liriano & Ahmed Khan ◊
Cathy Chihoon & Sean B. K. Lee
Winnie & Robert Lerner ◊
Abigail Banker & David Lieber ◊
Courtenay & Ricardo Lima ◊
Edith & Dmitriy Mandel ◊
Kate Sekules & Scott Moyers
Wendy & Rich Nelson ◊
Adam Owett ’75 ◊
Gregg Pasquarelli ◊
Ana Acosta & David Pike ◊
Marean & Thomas Pompidou ◊
Jill Graves & Paul Power
Robyn & Peter Rahbar ◊
Sydney & Josh Rosenkranz ◊
Leslie Kaufman & Ari Shapiro ◊
Marie Shaw ◊
Clora Kelly & Helge Skibeli ◊
Irina & Michael Somoroff ◊
Patrice Ettinger & Jonathan Staiger ◊
Elizabeth Cuthrell & Steven Tuttleman ◊
Liselotte & Robin Vince
Carol & Paul Woolmington ◊
Anonymous
Class of 2022
95% Participation
Michele & Yuval Alexander ◊
Delphine Yolande & Michael T. Anders
Krista & Matthew Annenberg ’83 ◊
Ellen & Martyn Ball ◊
Julia B. Bates ’83 & Peter E. Vail ◊
Jeffrey Bloch ◊
Elizabeth & Murat Bugdaycay ◊
The Caiola Family ◊
The McGill Caiola Family ◊
Kennedy & John Cogan ◊
Rachel Feinstein & John Currin ◊
Erika Bach & Partha Deb
Dania Diaz
Christina & Brian Earle ◊
Holly & John Faulkner ◊
Michele & Michael Ferrentino ◊
Eve MacSweeney & Peter Fleissig ◊
Susi Yu & Roger Fortune ◊
Jill Anton & Barry Friedman ◊
Deborah Goldstein ◊
Rochelle Fox & Michael Goldstone ◊
Lisa Rathgeb Gott ◊
Rachael & Nicholas A. Gray ◊
Jessica DeCoux & Paul Greenberg ◊
Kimberly Hall ◊
Donna Halverstadt ◊
Alik Hinckson
Rachel & Mike Judlowe ◊
Rati Lohtia & Vivek Juneja
Suzannah & Karl Kellner ◊
Susan & Gary Leeds
Marc E. Leonardo ◊
Catherine & John London ◊
Frances Boswell & Caspar Luard ◊
Jessica & John Lupovici ◊
Padmaja & Rajesh Malladi ◊
Bruce Morrow ◊
Lida Moore Musso ’86 & Bruno Musso ◊
Amy Nauiokas & Michael Harrison ◊
Juanita Galvis & Rodrigo Niño ◊
Diana & Rick Oscher ◊
Jacqueline Humphries & Tony Oursler ◊
Caryn & Matthew Pace ◊
Elisabeth Palladino ◊
Lori Weitzner & Michael Parr ◊
Yukari & Gregory Pass
Cherine & Robert Plumaker ◊
Cynthia & Anthony Pratofiorito ◊
Stuart & David Ragins ◊
Talene & Wendell Renwick ◊
Melissa & Christopher Riordan ◊
Elizabeth & Samuel Robinson ◊
Jennifer Rubenstein
Joshua Rubenstein ◊
Anita & Brian Sands ◊
Elizabeth Canino & Cordell Spencer ◊
Mary Johnson & Tom Steiglehner ◊
Elizabeth Grayer & Aidan Synnott ◊
Alexandra Mairs Tart ’88 & Brian Tart ◊
Lisa & James Watts ◊
Scott A. Weber, M.D. ◊
Adrianne & Paul Weremchuk ◊
Kazue & Hiroyuki Yamazaki ◊
Jill Zenker ◊
Anonymous
Class of 2023
94% Participation
Julie Belcove ◊
Laura Stasior & James Cathcart ◊
Melinda & Tony Cheng ◊
Rachel Feinstein & John Currin ◊
Laura Zwak DeMare & Jim DeMare ◊
Emi & Shigeru Eguchi ◊
Jo Anne Schlesinger & Michael Frank ◊
Caitlin Kilgallen & Andrés García-Peña ◊
Sally Wofford-Girand & Mark Girand ◊
Katie & Paul Grieco ◊
Maureen A. Hayes ◊
Penny & Sandy Hays ◊
Greer & John Hendricks
Shelagh & Bruce Herzog ◊
Samantha & Marcanthony Hourihan ◊
Kate & Joseph Iacono ◊
Alexandra & Paul Kekalos
Umut Ergun & Juan Leon ◊
Kate Sullivan & David Levinthal ◊
Denise Melroy ◊
Heidi DeRuiter & David Morrison ◊
Wendy & Rich Nelson ◊
Abena Nyamekye ◊
Erica & Timothy Paster ◊
Gita & Rajesh Patel ◊
Sabrina Philson & Jose R. Reyes◊
Jackie Kim & Harry Robins ◊
Alison & Matthew Rycroft
Daphna Half & Gilad Shany
Rebecca & Jonathan Shapiro ◊
Laura & Gregory Shuey
Lori & Thomas Skrobe ◊
Anatashia Simon & Marvin Springer ◊
Livia Tenzer ◊
Stacy & Giles Van Praagh ◊
Liselotte & Robin Vince
Michaella & Brian Williams ◊
Pam Weisz & John Wollen ◊
Anonymous
Class of 2024
94% Participation
Sarah Safer & Alexander Bakal ◊
Laurel Imig Britton & Paul Britton ◊
Tanya Traykovski & Carlo Bronzini Vender ◊
Beth Brownstein & Matt Buten ◊
The Caiola Family ◊
Larissa Thomson ’86 & Scott Carlson ◊
Jeannie & Curtis Choice
Maureen Weiss & Brian Driscoll ◊
Josephine & Hon-Ming Eng ◊
Michele & Michael Ferrentino ◊
Alexis & Royce Flippin ◊
Ailsa & Jason Fox ◊
Betsy Fuller ◊
Debra Perelman & Gideon Gil ◊
Barbara & Paul Glimcher ◊
Victoria & Ben Gore ◊
Kimberly Holly & Charlie Gross ◊
Ayeshaha & Asad Haider ◊
Peter Holleran & Henry L. Hershkowitz
Michelle & Matthew Ingber
Dahlia & Benjamin Isaacson ◊
Rachel & Mike Judlowe ◊
Jessica & Mitchell Kane
Margaret & Steven Kayman ◊
Suzannah & Karl Kellner ◊
Megan Fenstermaker & Clifford Lane ◊
Graciela Bergner & Drew Lang
Susan Lin & Jonathan Levine ◊
Courtenay & Ricardo Lima ◊
Sarah Bernard & Hugo Lindgren ◊
Jessica & John Lupovici ◊
Sarah & Tod Maitland ◊
Michelle Cherande & Michael Martinez ◊
Susie Coulter & Michael Maslansky ◊
Rachel & Brad Miles ◊
Maritza & Marlon Ming ◊
Beth Katzoff & Trevor Morrison ◊
Patricia Machado & Jeffrey Neuman ◊
Violeta DelaCruz-Paluszek & Stephen Paluszek ◊
Ritu & Parag Pande ◊
Heather & Hank Perlman ◊
Robyn & Peter Rahbar ◊
Loren Eng & Dinakar Singh ◊
Amber Morgan & Thomas Tobin ◊
Harper Montgomery & Bradley Tusk ◊
Anonymous
Class of 2025
96% Participation
Michele & Yuval Alexander ◊
Ellen & Martyn Ball ◊
Christine Beauchamp ◊
Shumita & Arani Bose ◊
Melinda Wasserman & David Boxenbaum ◊
Leora & Robert Burger ◊
Nandini & Jawahar Chirimar ◊
Julia & David Cowing ◊
Christina & Brian Earle ◊
Purdy & Joshua Eaton
Alessandra Alfieri & Hammou Elbarmi
Bill Robinson & John Evans
Holly & John Faulkner ◊
Jeanmarie & Billy Fenrich ◊
Susi Yu & Roger Fortune ◊
Jill Anton & Barry Friedman ◊
Gianna McCarthy & David M. Garrity
Rachel & Howard Glatzer ◊
Rachel Zucker & Joshua Goren ◊
Jessica DeCoux & Paul Greenberg ◊
Jennifer Harris ◊
Christina Burns & Isaac Henderson ◊
Andrea Crane ’86 & Sam Hoffman ◊
Kimberly Holden ◊
Samantha & Marcanthony Hourihan ◊
Shannon Stepan & Jonathan Jackson ◊
Leah & Michael Johnson
Dana Wallach Jones & Michael Tomo Jones ◊
Hannah & Christopher Lee
Emma Daly & Santiago Lyon ◊
Laurie Jakobsen & Mac Randall
Stephanie Madoff-Mack
Andry Raquel Martinez ◊
Elisa Gonzalez & Steven Miller ◊
Jennifer Muhlrad
Lida Moore Musso ’86 & Bruno Musso ◊
Ritu & Parag Pande ◊
Gregg Pasquarelli ◊
Erica & Timothy Paster ◊
Gita & Rajesh Patel ◊
Sandra Jelin Plouffe* ’93 & Justin Plouffe ◊
Cherine & Robert Plumaker ◊
Andrea & Marc Rachman ’82 ◊
Stuart & David Ragins ◊
Talene & Wendell Renwick ◊
Monte Russo ◊
Mary Johnson & Tom Steiglehner ◊
Sarah Roebuck & Xander Strohm ◊
Susan & Damon Tassone ◊
Dolly Mirchandani & Oliver Ulich ◊
Ricarda Lindner & Jan-Willem van den Dorpel ◊
Anu & Jeff Willoughby ◊
Anonymous
Class of 2026
98% Participation
Julie Belcove ◊
Sue & Paul Beyersdorf ◊
Laurel Imig Britton & Paul Britton ◊
Anne Ross & Nathan Brockman
Dinique & Alva Bunche
The McGill Caiola Family ◊
Elizabeth & David Caldwell ◊
Maria Alataris & Vishaan Chakrabarti ◊
Kennedy & John Cogan ◊
Eileen & Suzanne Cohen ’89 ◊
Anne Carracino & Thomas DeVine ◊
Debra Perelman & Gideon Gil ◊
Victoria & Ben Gore ◊
Judy Pilgrim-Hector & Gregory Hector
Debra Bosniak & Curtis Hougland ◊
Dahlia & Benjamin Isaacson ◊
Anyika & Robert Jordan
Evelyn & Edward Kaminsky ◊
Marsha Kazarinov-Owett ◊
Taya & Jamie Kitman
Hannah & Christopher Lee
Umut Ergun & Juan Leon ◊
Lynn & Evan Lewis
Desiree Gruber & Kyle MacLachlan ◊
Dara Metz & Alberto Magnan
Padmaja & Rajesh Malladi ◊
Michelle Cherande & Michael Martinez ◊
Susie Coulter & Michael Maslansky ◊
Helen & George Niblock ◊
Adam Owett ’75 ◊
Carrie & Coburn Packard ◊
Katherine & Bo Peabody ◊
Heather & Hank Perlman ◊
Sarah Min & Matthew Pincus ’90 ◊
Amy & Lee Pollock ◊
Joy Rivera ’91
Nikki & Peter Rosenthal ◊
Roshanie & Jeffrey Ross
Carlyn & Alan Schlechter ◊
Ariel Seldman ◊
Miriam Seldman ◊
Rebecca & Jonathan Shapiro ◊
Fabiana & Ralph Sutton ◊
Kristalina & John Taylor
Lin Chua & Evert Vink ◊
Angela & Benjamin Wilcox
Anu & Jeff Willoughby ◊
Anonymous
Class of 2027
100% Participation
Alexandra & Samuel Alcoff
Elvira Marie Villafuerte & Pablo G. Alfaro
Delphine Yolande & Michael T. Anders
Farah Parvez & John Bair
Ellen & Martyn Ball ◊
Alice Blumenthal Beckman ’94 & Marc Beckman ◊
Laurel Imig Britton & Paul Britton ◊
Nita Bhutia & Martin Cameo
Rachel Feinstein & John Currin ◊
Nicole & Sean Dennis
Liza & Stephen Fefferman
Ailsa & Jason Fox ◊
Britta von Schoeler & Oliver Freundlich ’91
Ayesha & Asad Haider ◊
Jennifer Harris ◊
Christopher R. Harrison ◊
Esther Rajavelu & Neil Johnson
Kristin & Andrew Kramer
Mary Elizabeth & Jesse Lawrence
Hannah & Christopher Lee
Lynn & Evan Lewis
Elizabeth M. Macaulay-Lewis & George Lewis
Julia Tung & Tongwei Liu
Stephanie Madoff-Mack
Jodi & Brian Maggio
Luciana & Bradshaw McKee
Christine Grounds & Jonathan Mir
Jennifer Muhlrad
Amy Nauiokas & Michael Harrison ◊
The Lopez-Pena Family
Penney & Mack Peterson
Katherine & Samuel Rafalin
Kristi & Bill Ribbecke
Jillian Straus & Brian Sampson
Gulnaz Seidalieva ◊
Kabir Sethi
Jana Pasquel de Shapiro & Adam J. Shapiro
Lori & Thomas Skrobe ◊
Julie Smock & Andrew Smith
Kathryn & Nicholas Stein
Allison & Stephen Sullens
Amber Morgan & Thomas Tobin ◊
Harper Montgomery & Bradley Tusk ◊
Robyn Sorid & Joshua Ufberg
Lisa & James Watts ◊
Lauren Shaffer & Scott Weinstein
Heather White
Marilou Aquino & William C. White
Dionne Taylor-Wycoff & Anthony Wycoff
Una Chae & Jonathan Zucker
Class of 2028
96% Participation
Andrea Aimi ◊
Jennifer Apodaca
Lindsay & Matthew Blank
Melinda Wasserman & David Boxenbaum ◊
Kathryn & David Brenner
Elizabeth & Murat Bugdaycay ◊
Leora & Robert Burger ◊
Ariana Butler-Bass ◊
Jennifer Sherman ’86 & Nathan Crocker
Purdy & Joshua Eaton
Candace Clinton & Terrence Fernandez
Natasha Jakubowski & Richard Fine
Elissa Ganz
Adwina & Steven Gil ◊
Barbara & Paul Glimcher ◊
Melissa & Adam Goldfarb ’91 ◊
Dzelika Daniel & Andre Gordon
Monica Arora & Raj Goyle
Carolyn & Greg Hall
Christina Burns & Isaac Henderson ◊
Andrea Crane ’86 & Sam Hoffman ◊
Samantha & Marcanthony Hourihan ◊
Kimberly & Jason Isaly
Anyika & Robert Jordan
Rebekah & Alexander Klipper
Ashley & Peter Kreisler
Megan Fenstermaker & Clifford Lane ◊
Umut Ergun & Juan Leon ◊
Michael Levy
Elizabeth M. Macaulay-Lewis & George Lewis
Leona Naess & John Marino
Wendelina Elisabeth Niesten-McHugh & Denis McHugh
Romy Soleimani & Justin M. Meshberg
Maritza & Marlon Ming ◊
Carrie & Coburn Packard ◊
Violeta DelaCruz-Paluszek & Stephen Paluszek ◊
Katherine & Bo Peabody ◊
Meredith Barnett & Daniel Penn
Sarah Min & Matthew Pincus ’90 ◊
Shirin Murphy & Eric Quiñones
Roshanie & Jeffrey Ross
Eliud & Johnathan Sandler
Carlyn & Alan Schlechter ◊
Laura & Gregory Shuey
Susan Ruderman & Brian M. Steinhardt
Susan & Damon Tassone ◊
Dolly Mirchandani & Oliver Ulich ◊
Jennifer & Keith Willard
Jessica & Jason Wulf
Anonymous
Class of 2029
98% Participation
Hillery Bosworth & Josh Apter
Teri Tsang Barrett & Casey Barrett
Kristina & Christopher Bauer
Lili Rodriguez-Berkowitz & Michael Berkowitz
Mary Bowers & David Bowers ’97 ◊
Lindsey & Jeffrey Boyd
Abigail & Abraham Brody
Gillian Reinhard Buikema ’92 & Joel Buikema
Sandra Medina & Jorge Carrion
Giorgio Chatelain
Kristen Koh & Chris Chung
Ellen & Jeffrey Cohen
Genna & David S. Farber
Jeanmarie & Billy Fenrich ◊
Tracey & Terence Flynn
Courtney Vowels & John Garnevicus
Vanessa & Christopher Giampapa
Debra Perelman & Gideon Gil ◊
Zelmira Gainza & Patrik Graham
Carrie & Kris Green
Caelah & Eli Griffis
Lori & Paul Hawthorne
Wendy & Nicholas Heilbut
Jenna & Jared Hendricks
Michelle de Leon & Burak Karacam
Arianna Koukopoulos & Michael Kirban
Rachel Golden Kirscht ’98 & Benjamin Kirscht
Fran & Scott Lebovitz
Rachel & James Levin
Monica Winsor & Joshua Mailman
Luciana & Bradshaw McKee
Ioanna Mentzelopoulou
Deborah & Ibrahima Ndao
Kerime Yilmaz-Ndaw & Alioune Ndaw
Helen & George Niblock ◊
Gita & Rajesh Patel ◊
Patricia & Evan Pazner
Katherine & Samuel Rafalin
Melissa Feldsher & Jeffrey Rotenberg
Ellyn Kaplan & Robert E. Rouse
Kabir Sethi
Jana Pasquel de Shapiro & Adam J. Shapiro
Jacqueline & Adam Stone
Allison & Stephen Sullens
Fabiana & Ralph Sutton ◊
Jaiyu Lin & Su Tan
Kristalina & John Taylor
Robyn Sorid & Joshua Ufberg
Natacha & Jimmy Unelus
Kate Engelbrecht & Jed Walentas
Catherine LaTorre-Weiner & Eric Weiner
Una Chae & Jonathan Zucker
Anonymous